Oddziały BNP Paribas z obsługą klientów Premium:

BNP Paribas Private Banking Poland nie tylko oferuje elitarną bankowość prywatną w Polsce, ale także zdobywa prestiżowe wyróżnienia, świadcząc o jego dominującej roli w sektorze zarządzania majątkiem. Związki z klientami opierają się na zaufaniu, innowacji oraz doskonałości w usługach. A jakie są konkretne cechy, które wyróżniają BNP Paribas na tle konkurencji?

Ekspertyza i Zasięg Usług

BNP Paribas Private Banking Poland nie tylko dostarcza usługi w zakresie zarządzania majątkiem, ale również posiada ekspertyzę w takich obszarach jak finansowanie, strategie inwestycyjne, nieruchomości, podatki i planowanie majątkowe. Dzięki temu klienci banku mają pewność wszechstronnej opieki nad swoim kapitałem.

Konta i Usługi Bankowe

Oferta kont bankowych BNP Paribas jest wyjątkowo korzystna dla klientów. Dzięki współpracy z Global Alliance, użytkownicy mogą korzystać z bankomatów BNP Paribas na całym świecie bez dodatkowych opłat. Niemniej jednak, warto zwrócić uwagę na ewentualne opłaty nałożone przez właściciela bankomatu.

Nagrody i Wyróżnienia

Nie ma wątpliwości co do pozycji lidera, jaką zajmuje BNP Paribas na polskim rynku bankowości prywatnej. Trzykrotnie z rzędu zdobył tytuł „Najlepszy Bank Prywatny w Polsce” w Global Private Banking Innovation Awards. Co więcej, wyróżniono go także podczas WealthBriefing European Awards 2023 jako najlepszy w biznesie zarządzania majątkiem w Europie Środkowej i Wschodniej.

Podejście do Klienta

BNP Paribas Private Banking Poland kładzie nacisk na budowanie długoterminowych relacji z klientami i personelem, bazując na niezawodności, integralności oraz priorytetach skoncentrowanych na kliencie. To świadczy o głębokim zrozumieniu potrzeb klientów i chęci dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Podsumowanie

BNP Paribas Private Banking Poland to niekwestionowany lider w dziedzinie zarządzania majątkiem w Polsce. Jego zaawansowane usługi, szeroka paleta produktów oraz liczne wyróżnienia świadczą o najwyższym standardzie oferowanych usług. Współpraca z BNP Paribas to gwarancja profesjonalizmu oraz długoterminowego partnerstwa opartego na zaufaniu.

Oferta kredytów hipotecznych BNP Paribas dla klientów Premium dostępna jest również u ekspertów finansowych Expander w serwisie Posrednictwokredytowe.pl.