Nowe rabaty dla klientów Getin Banku

Już w poniedziałek wystartuje kolejny Tydzień Rabatów, skierowany do wszystkich posiadaczy kont w Getin Banku. Tym razem klienci, którzy używają kart płatniczych banku będą mogli również skorzystać ze zniżek nawet do 30 proc. przygotowanych specjalnie dla nich przez partnerów akcji – sieć pralni 5Sec, Telepizzę czy Toy Planet. Promocja potrwa do 20 lipca 2014 r.

Lipiec to nie tylko jeden z najgorętszych miesięcy w roku, ale również okres największych wyprzedaży. W tym czasie, w ramach Tygodnia Rabatów, wszyscy właściciele kart płatniczych Getin Banku (sprawdź aktualne promocje kart kredytowych) będą mogli skorzystać z 30 proc. upustu na wybrane usługi największej i najlepiej wyposażonej technicznie sieci pralni 5Sec. W Toy Planet, polskim sklepie oferującym szeroki wybór zabawek, będą na nich czekały produkty marki HAPE z 20 proc. rabatem. Dodatkowo, klienci płacący kartą Getin Banku w restauracji Telepizza, przy złożeniu zamówienia na pizzę, zarówno na miejscu, jak i na wynos, otrzymają drugą pizzę gratis wraz z napojem pepsi lub czterema mini Calzzone.

Udział w akcji Tydzień Rabatów nie wymaga żadnych dodatkowych formalności. Przed dokonaniem zakupu wystarczy jedynie poinformować sprzedawcę o zamiarze skorzystania z promocji i zapłacić za produkty lub usługi dowolną kartą Getin Banku. Rachunek automatycznie pomniejszy się o przysługujący rabat.

Tydzień Rabatów to comiesięczna akcja, w ramach której klienci Getin Bank mogą liczyć na wyjątkowe oferty w wybranych punktach partnerskich. W poprzednich edycjach uczestniczyli m.in. Swiss, Bartek, Bizarro, Duka czy Cubus. Promocja potrwa od 14 do 20 lipca 2014 roku. Zniżki przyznawane będą wyłącznie przez partnerów akcji.

Źródło: Getin Noble Bank