Getin Bank docenia stałych Klientów

„Mój Bank” to nowa oferta skierowana do stałych Klientów Getin Banku. Od teraz, wszyscy aktywni użytkownicy kont osobistych, którzy powierzyli nam obsługę swoich codziennych finansów, otrzymają przygotowany specjalnie dla nich Pakiet Korzyści. Wyższe oprocentowanie kont oszczędnościowych, obniżenie rat kredytów gotówkowych i ratalnych, zwrot 2% za wybrane transakcje, to tylko część benefitów. Pakiet przyznawany jest stałym Klientom automatycznie i nie wymaga dodatkowych formalności. „Mój Bank” to kolejny element strategii Getin UP, której celem rozwój bankowości opartej na silnych i stabilnych relacjach z Klientami.

„Panuje powszechne przekonanie, że instytucje finansowe doceniają tylko nowych Klientów. Zdecydowaliśmy się to zmienić, oferując pakiet korzyści dla stałych Klientów, którzy obdarzyli naszą instytucję zaufaniem i są z nami na co dzień” – powiedział Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Banku. „Podobnie jak właściciel lokalnego sklepu na rogu ulicy stara się wyjątkowo traktować swoich stałych Klientów, tak samo Getin Bank chce odwdzięczyć się im oferując dodatkowe korzyści. Takie podejście doskonale wpisuje się w wizję bankowości relacyjnej tworzonej w ramach Getin UP” – dodaje.

Pakiet Korzyści „Mój Bank” składa się z sześciu benefitów, z których można korzystać równocześnie, łącząc je ze wszystkimi innymi promocjami Banku. Zostały one dobrane tak, aby premiować jak najszersze spektrum aktywności użytkowników usług bankowych. W ramach pakietu, stali Klienci Getin Banku zyskują m.in. wyższe oprocentowanie na Kontach Oszczędnościowych (1% więcej), możliwość zmniejszenia rat zaciągniętych w Banku kredytów ratalnych i gotówkowych (1% mniej), bezpłatne prowadzenie konta, a także zwrot opłat za kartę debetową oraz za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce. Dodatkowo, do dyspozycji Klientów zostanie oddana za darmo usługa SMS-info, która pozwala na bieżącą kontrolę wydatków dzięki systematycznym powiadomieniom o operacjach na koncie. Klienci mogą także zaoszczędzić aż do 720 zł rocznie, dzięki comiesięcznym, dwuprocentowym zwrotom za opłacane rachunki domowe (do 360 zł rocznie) i płatności kartą (do 360 zł rocznie).

Z Pakietu Korzyści „Mój Bank” mogą skorzystać wszyscy właściciele konta osobistego w Getin Banku, zasilanego wynagrodzeniem w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie, którzy dodatkowo co miesiąc dokonują płatności kartą na min. 300 zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest również posiadanie konta oszczędnościowego (sprawdź najlepsze konta oszczędnościowe na kredyty-bankowe.com.pl) oraz wyrażenie zgody na kontakt marketingowy droga telefoniczną i e-mailową. Spełnienie wszystkich wymagań oznacza automatyczne przyznanie Pakietu Korzyści, bez żadnych dodatkowych formalności zarówno dla obecnych, jak i nowych Klientów. Ponadto, ustawienie min. 2 Poleceń Zapłaty za domowe rachunki pozwala na dodatkowe oszczędności (zwrot 2% płatności za prąd, gaz, telefon itp., do 30 zł miesięcznie) oraz uzyskanie wyższego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym.