Odzyskaj pieniądze za prąd – Konto z energią w Getin Banku

Getin Bank wprowadził promocyjną ofertę „Konto z energią”, skierowaną do nowych Klientów. Wszyscy, którzy od 1. sierpnia otworzą rachunek Getin Up (porównaj najnowsze rachunki bankowe na kredyty-bankowe.com.pl), będą mogli otrzymać 15 proc. zwrot wydatków na energię elektryczną oraz 5 proc. za zakupy. W ramach promocji, w ciągu roku można zaoszczędzić łącznie nawet 400 zł.

Nowa propozycja Getin Banku to efekt współpracy z firmą ENEA, dostawcą energii elektrycznej. Promocja obejmuje 15 proc. zwrotu kosztów za prąd dla osób, które założą Konto Getin Up i będą opłacały z niego rachunki. Refundacja rocznych wydatków za energię wynosi maksymalnie 200 zł w ciągu roku. Klienci korzystający z promocji „Konto z energią”, mogą otrzymać także 5 proc. zwrot za zakupy. Oferta dotyczy transakcji bezgotówkowych, realizowanych kartą debetową wydaną do rachunku Getin Up. Klienci Banku, którzy miesięcznie wykonają co najmniej 5 takich transakcji, mogą odzyskać nawet 200 zł w ciągu roku.

Konto Getin Up można założyć przez internet, telefonicznie lub w jednej z ponad 500 placówek Getin Banku (sprawdź aktualną listę placówek Getin Banku). Od początku roku Bank oferuje również możliwość otwarcia rachunku w samoobsługowych oddziałach Getin Point. Osoby, które zdecydują się na przystąpienie do promocji i zmianę dostawcy energii, wszystkie formalności będą mogły załatwić w jednym miejscu – Biurze Obsługi Klienta ENEA. Umowę z Bankiem otrzymają kurierem.

Konto Getin Up to nowoczesna bankowość internetowa i mobilna oraz szerokie możliwości oszczędzania. Posiadacze rachunku nie ponoszą kosztów za jego otwarcie, prowadzenie oraz wydanie karty debetowej. Darmowe są także przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Euronet. Dzięki najnowszej aplikacji Getin Mobile, nagrodzonej w międzynarodowym konkursie Banking Technology Awards w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych”, Klienci mają dostęp do bankowości w dowolnym miejscu i czasie.

Źródło: Getin Noble Bank