Getin Noble Bank najlepszy dla lokat i inwestycji

Getin Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu „Najlepszy Bank dla Lokat i Inwestycji” przygotowanym przez ekspertów portalu Comperia.pl. Autorzy zestawienia oceniali zarówno oprocentowanie lokat oraz kont oszczędnościowych, jak i gamę dostępnych produktów. Dzięki wysokiej jakość i uniwersalności oferowanych rozwiązań oszczędnościowych i inwestycyjnych, Getin Bank został liderem klasyfikacji.

Wysoka pozycja Getin Banku w zestawieniu to zasługa umiejętnego połączenia atrakcyjności produktów depozytowych z szeroką ofertą rozwiązań oszczędnościowo-inwestycyjnych. Klienci Banku mogą skorzystać z licznych sposobów na oszczędzanie i inwestowanie, w tym m.in. trzech rodzajów lokat – mobilnych, terminowych złotowych i walutowych, czy też rachunków maklerskich, które można powiązać z kontem osobistym. W ofercie Banku dostępne są również jednostki wielu funduszy inwestycyjnych.

Ranking „Najlepszy Bank dla Lokat i Inwestycji” Comperii.pl powstał w oparciu o 17 pytań dotyczących zakresu i elastyczności oferty produktowej, w tym np. o możliwość otworzenia konta oszczędnościowego bez posiadania rachunku osobistego, a także o dostępność lokat ze stałym, zmiennym i progresywnym oprocentowaniem (sprawdź najlepsze lokaty online). Ponadto oceniono poziom oprocentowania konta oszczędnościowego z saldem 2 tys. zł, lokaty na pół roku na 5 tys. zł i lokaty na rok na 10 tys. zł.

Tytuł „Najlepszego Banku dla Lokat i Inwestycji” przyznany przez Comperia.pl, to kolejne wyróżnienie dla Getin Banku w tym roku. Uznanie rynku i ekspertów dla produktów oferowanych przez Bank potwierdzają również pozycje w czołówce innych rankingów, w tym m.in. na najlepsze konto osobiste (Wp.pl), aplikację mobilną (Money.pl) oraz kredyt samochodowy i gotówkowy (Totalmoney.pl).

Źródło: Getin Noble Bank